Петрівський ДНЗ "Колосок" Петрівської сільської ради

На  виконання  ст 30 закону України "Про освіту" повідомляємо, що протягом 2017 року у Петрівський ДНЗ «Колосок» було придбано:

• лазерний принтер – 2730 грн; (бюджетні кошти)
  • ноутбук -  12350  грн..; (бюджетні кошти)
  • мишки до компютере та ноутбука, 2 шт. – 240 грн. (бюджетні кошти)
  • качелі – балансир – 7000грн.; (бюджетні кошти)
  • стіл комп’ютерний – 1790 грн.; (бюджетні кошти)
  • стіл приставний – 440 грн.; (бюджетні кошти)
  • стільці дитячі (51 шт.) – 10872 грн.; (бюджетні кошти)
  • стільці офісні (10 шт.) – 2910 грн.; (бюджетні кошти)
  • стілець комп’ютерний – 1000 грн.; (бюджетні кошти)
  • ліжка дитячі (7 шт.) – 20993 грн.; (бюджетні кошти)
  • матрац ватний (6 шт.) – 990 грн.; (бюджетні кошти)
  • виписка журналів -    2468  грн..; (бюджетні кошти) + 563 грн. (позабюджетні кошти)
  • канцтовари – 3600 грн.; (позабюджетні кошти)
  • електром’ясорубка – 4800 грн. (бюджетні кошти)
  • чашки дитячі, 60 шт. – 1140 грн. (бюджетні кошти)
  • каструлі алюмінієві, 3 шт. – 698 грн. (бюджетні кошти)
  • праска – 1850 грн. (бюджетні кошти)
  • пилосос – 2380 грн. (бюджетні кошти)
  • іграшки дитячі – 4025 грн. (бюджетні кошти)
  • іграшки  дитячі – 650 грн.; (позабюджетні кошти)
  • заміна вікон та 3 дверей  – 60 000 грн. (бюджетні кошти)

74890 грн. (позабюджетні кошти)

15 000 грн. (позабюджетні кошти);

• підключення до мережі інтернет – 2900 грн.; (позабюджетні кошти)
  • поповнення інтернету – 480 грн.; (позабюджетні кошти)
  • методична література та демонстраційний матеріал – 1200 грн.;(позабюджетні кошти)
  • навчання по ПББЕ – 406 грн.; (бюджетні кошти)
  • навчання з теплового господарства – 250 грн.; (бюджетні кошти)
  • проведення лабораторних досліджень води – 775 грн.; (бюджетні кошти)
  • електричні чайники 2 шт. – 642 грн.; (бюджетні кошти)
  • блюдця 7 шт. – 112 грн. (бюджетні кошти) + 7шт. – 126 грн. (позабюджетні кошти);
  • тен для електричної плити 4 шт. – 1134 грн.; (бюджетні кошти)
  • віники 16 шт. – 672 грн.; (бюджетні кошти)
  • перезарядка вогнегасників – 312 грн.;
  • лампи світодіодні 62 шт. – 4218 грн.;
  • полички для взуття 2 шт. – 1985 грн.;
  • шафи для іграшок – 8811 грн.                                                                                                                                                            Щиро вдячі за допомогу батькам!
З 13 до 17 листопада 2017 року у дошкільному закладі проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. Під час тижня діти  грали в ігри  "Відгадай транспорт", "Горобчики і автомобілі", "Червоний, жовтий, зелений"; вихователі створювали ситуації "Червоне світло застало посеред дороги", а діти їх вирішували. Навчилися надавати першу допомогу потерпілим від аварії.

17 листопада 2017 року у дошкільному закладі відбулося театралізоване дійство "Вовк та семеро козенят на новий лад". Діти гарно виступала, танцювали, співали. По закінчені свята, діти разом з батьками, мали змогу відвідати ярмарку домашньої випічки та придбати собі різних смаколиків: тістечка, пампушки, желейні тортики, пиріжки, печиво та багато іншої домашньої випічки. мами, Оксана Дорощук, Оля Бєлєнька та Олена Павлушина, закликали всіх  на ярмарок та продавали випічку, приготовану батьками груп. Всього виручили від продажу смаколиків - 860 гривен. На ці кошти купили дітям іграшкові магазини для обох груп. Дякуємо всім батька та дітям за участьу святі та ярмарці !!!

У листопаді місяці у дошкільному закладі відбудеться свято "Вовк та семеро козенят на новий лад" та ярмарка смаколиків, приготованих батьками спільно з дітьми.

3 жовтня дошкільний заклад розпочинає свою роботу з новими ененрозберігаючими вікнами. Дякуємо за розуміння. Чекаємо з нетерпінням.

. Картинки по запросу привітання з днем дошкілля

Незабаром Свято мам! у дошкільному закладі готується свято в стилі ретро. прохання підготувати костюми для дітей відповідно тематиці свята

На порозі Новий рік! В нашому садочку розпочалася підготовка до Нового року. Велике прохання до батьків - підготувати новорічні костюми своїм діточкам відповідно до сценарію свята

14 жовтня 2016 року у дошкільному закладі буде проведено спортивне свято "Мама, братик і Я - спортивна сім'я". Прохання членам команд приготувати девіз та привітання команд

19 травня 2016 року у дошкільному навчальному закладі було проведено Свято вишиванок. Діти, гарно одягнені в українські костюми, водили хороводи, прикрашали українським орнаментом платячка, переглядали фотослайди символів україни, національного одягу та іграшок, традиційного посуду, обрядових страв, предметів побуту

06 березня 2015 року о 9.30 годині дошкільному закладі відбудеться свято "Бал капелюшків". Прохання , батькам виготовити оригінальні капелюшки для своїх донечок.

13 лютого 2015 року о 9.30 відбудеться свято "Стрітення". Запрошуємо всіх бажаючих.

30 грудня 2014 року о 10 годині у дошкільному закладі відбудеться свято "Новорічна казка запрошує у гості"

Здоров’я дітей – одне з головних завдань нашого педагогічного колективу.

19 грудня 2014 року  День здоров'я.

На порозі Новий рік!    12 грудня 2014 року
В нашому садочку почалася підготовка до новорічних свят.

9 грудня 2014року
Пройшов тиждень Конвенції по правам дітей – інвалідів.                                                 Робота по вихованню у малюків доброти та милосердя продовжується.

2 грудня 2014 року у старшій групі проведено заняття Це ще один привид нагадати дітям і дорослим про те, що поряд з нами є люди, яким дуже важко тому, що вони – інваліди.

У листопаді 2014року проходить
Місячник «Здорові діти – майбутнє України»

20 листопада 2014 року о 9 годині 30 хвилин відбудеться
Свято Осені

11 березня 2016 року о 9 годині 30 хвилин відбудеться свято "Чому Губка Боб прийшов привітати своїх жінок". Ласкаво запрошуємо мам та бабусь на свято.